Výroba

Špeciálne vybrané a testované riešenia určené pre oddelenia výroby a údržby, ktoré zlepšia riadenie procesov v podniku a zvýšia účinnosť vykonaných činností. V našej ponuke nájdete okrem iného: označovanie, štítky RFID, zariadenia AutoID, intralogistické systémy, IT riešenia a systémy automatickej kontroly kvality.

Zobraziť produkty
production

Oddelenie kvality

Hlavnou úlohou oddelení kvality vo výrobnej spoločnosti je kontrolovať výrobok v rôznych fázach jeho výroby. Naša ponuka obsahuje hotové riešenia, ktoré zvyšujú efektivitu a znižujú náklady na kontrolu kvality, šetria pracovný čas audítorov a značky kvality. Pozrite sa, ako fungujú moderné systémy na kontrolu videnia a audítorské aplikácie.

Zobraziť produkty

Sklad a logistika

Moderný a efektívne fungujúci sklad a firemná logistika sú založené na automatizácii procesov, ich správnej vizualizácii a správnej identifikácii produktov a plochy. Vyhradené produkty pre logistickú a skladovú oblasť sú okrem iného nasledovné: etikety kompatibilné s GS1, zariadenia AutoID, systémy AGV, synoptické panely a označovanie RFID.

Zobraziť produkty
magazyn logistyka etisoft magazyn automatyczny regały magazynowe

Laboratórium a výskum a vývoj

Laboratórne značenie, ktoré používa čiarové kódy alebo 2D kódy, umožňuje rýchlo identifikovať vzorky pripravené na výskum a testy. Navrhované riešenie etiCALLS vybavuje laboratóriá a oddelenia výskumu a vývoja kompletnou sadou produktov a nástrojov na označovanie testovaného materiálu, laboratórneho vybavenia, agentov a dokumentov.

Zobraziť produkty

Kancelária a administratíva

Správna organizácia práce úradov a administratívy zjednodušuje postupy a zvyšuje efektivitu práce. Štandardizuje a skracuje procesy, šetrí čas, uľahčuje komunikáciu a vizualizuje platné pracovisko a predpisy. Etikety, tlačiarne a čítačky podporujú ľudí vo firmách, ktoré sú zodpovedné za administratívu, inventarizáciu a správu dlhodobého majetku, archívy alebo za zdravie a bezpečnosť.

Zobraziť produkty
Back to top