Produkty

Aplikácia

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Membránové panely

Membránové panely, tiež známe ako membránové alebo fóliové klávesnice, sú nepostrádateľným prvkom moderných elektronických zariadení a strojov. Používajú sa predovšetkým ako operátorské panely pre rôzne druhy spotrebnej elektroniky. Membránové panely sa skladajú z niekoľkých vrstiev, sú tenké a zároveň veľmi odolné. Horná vrstva je najčastejšie vyrobená z priehľadnej polykarbonátovej fólie, (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-electronics

Ovládacie panely

Ovládacie panely, bežne známe ako window panely, sú prvky zabudované do prednej časti elektronických zariadení a domácich spotrebičov. Hrajú dôležitú dekoratívnu úlohu, ale predovšetkým slúžia na ovládanie celého zariadenia. Ich úlohou je užívateľovi estetickým a čitateľným spôsobom predstaviť aktuálny stav a prevádzkové parametre zariadenia. Ovládacie panely sú vyrobené z plastu (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-electronics

Predné panely

Predné panely, tiež známe ako dekoratívné panely, sú dôležitým prvkom krytu - informujú používateľov o základných funkciách zariadenia a uľahčujú jeho prevádzku. Vhodná tlač vo forme grafiky, textu alebo piktogramov vám umožní ľahko ovládať zariadenie. V závislosti od typu zariadenia a funkcie, ktorú majú vykonávať, majú čelné dosky otvory pre (...)

Čítaj viac Požiadať
Back to top