O Etisofte

Už 30 rokov na trhu sa Etisoft neustále vyvíja, aby uspokojil potreby našich zákazníkov v oblasti označovania a automatickej identifikácie produktov. Komplexné služby pre korporátnych klientov a dynamický rozvoj vytvorili našu pozíciu kvalifikovaného globálneho dodávateľa etikiet a funkčných prvkov pre mnohé odvetvia. Implementované modely služieb umožňujú prispôsobiť zásady spolupráce každému druhu zákazníkov, a to aj v rámci konsolidácie dodávok produktov do závodov zákazníkov umiestnených na mnohých miestach po celom svete. Meniaci sa trh a očakávania našich zákazníkov nám dali podnet na rozvoj a budovanie kompetencií súvisiacich s automatizáciou procesov. Úspešne rozširujeme našu ponuku o nové zariadenia Auto ID, systémy na aplikáciu štítkov, intralogistické systémy na báze AGV, systémy videnia a riešenia v rámci technológie RFID.

Od etikiet po Priemysel 4.0

Naša vízia

Etisoft je uznávanou značkou a technologicky vyspelým podnikom na trhu výrobcov a dodávateľov etikiet a funkčných prvkov pre mnohé odvetvia. Je to značka, ktorá plní úlohu nosiča informácií v riešeniach v rámci priemyselnej automatiky a v nami ponúkaných systémoch podporujúcich automatizáciu výroby. S našimi zákazníkmi zdieľame znalosti a skúsenosti. Inšpirujeme sa ich potrebami, vďaka ktorým sme pri rozširovaní portfólia našich produktov stále lepší a lepší a všestrannejší. Spájame našu budúcnosť s vývojom, ktorý nám umožní udržať si pozíciu moderného a zodpovedného dodávateľa etikiet, a s výrobkami, ktoré nám a našim zákazníkom umožnia dosiahnuť úroveň podniku Industry 4.0.

Bezpečná spolupráca - neustály vývoj

NAŠA misia

Pri budovaní silnej značky Etisoft kladieme veľký dôraz na stabilnú a dlhodobú spoluprácu s našimi zákazníkmi, dodávateľmi – partnermi. Spolupráca, ktorú ponúkame, je založená na technologickej bezpečnosti a záruke primeranej výrobnej kapacity prostredníctvom investícií do strojového parku, nových technológií a rozvoja kompetencií a schopností nášho personálu, ktorý pozostáva zo 300 ľudí. Partnerské vzťahy s našimi najväčšími dodávateľmi zaisťujú kontinuitu výroby a dodržiavanie termínov dodania a zaručujú konštantne vysokú kvalitu ponúkaných produktov. Je to dokázané mnohými certifikátmi. Široké portfólio produktov, jasné zásady spolupráce a komplexné služby spôsobujú, že spoločnosť Etisoft je považovaná za dôveryhodného a bezpečného zamestnávateľa a spoľahlivého obchodného partnera.

Spoločnosť sú ľudia

Tím pozostávajúci zo 300 kvalifikovaných zamestnancov, ktorí spoločne pracujú na úspechu podniku, je najväčším aktívom našej spoločnosti. Náš tím sa skladá z odborníkov a špičkových špecialistov z mnohých odvetví, ktorí s plnou zodpovednosťou zabezpečujú, aby každá etapa implementácie úlohy bola vykonaná s náležitou starostlivosťou a včas. Vytvárame tím, ktorý je otvorený a schopný čeliť všetkým výzvam, ktoré sa týkajú zákazníckych služieb, logistiky, technológie, výroby alebo výskumu a vývoja.

Zameriavame sa na ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať a vzdelávať. Vytvárame jasnú kariérnu cestu. Pravidelne vedieme školenia zamestnancov, ktoré zlepšujú ich kvalifikáciu. Každý zamestnanec má právo navrhnúť zmeny zamerané na zlepšenie práce. Vďaka takýmto akciám už bolo uvedených do platnosti mnoho aplikácií na zlepšenie technológie, ktoré uľahčujú každodenné aj dlhodobé fungovanie našej spoločnosti. Spoločne si užívame všetky úspechy našich zamestnancov, podporujeme ich vášne, budujeme športové tímy a iniciatívy zamerané na miestne komunity, ktoré zakladajú.

Skúsenosti

Etisoft znamená zážitok

Etisoft sa stal oceňovanou značkou, ktorá je uznávaná na poľskom a európskom trhu vďaka svojej prítomnosti v odvetví produktov automatickej identifikácie od roku 1993. Skúsenosti, ktoré sme roky získavali, dôsledne využívame na vytváranie nových skupín produktov. Našu ponuku systematicky rozširujeme o nové druhy štítkov a funkčných prvkov a navyše ju obohacujeme o inovatívne systémy a riešenia pre Priemysel 4.0. Je to možné vďaka profesionálnemu a kvalifikovanému tímu s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý poskytuje našim obchodným partnerom pocit bezpečia so súčasnou účasťou na procese vývoja, s ktorým sa neustále stretávame.

História

1993
1996
1997
1998
1999
2000
2002
2003
2004
2005
2006
2008
2009
2010
2011
2012
2014
2015
2016
2017
2019
2020
2021
2022
2023
ETIMARK GLIWICE Založenie spoločnosti, autorizovaný distribútor 3M etikety
Nadviazaná spoluprácu s firmou CITIZEN, výrobcom termotransferových tlačiarní

Nákup prvého vysekávacieho stroja a zahájenie výroby etikiet
Zavedenie termotransférových pásiek RICOH

Nákup prvého vysekávacieho stroja a zahájenie výroby etikiet
Založenie pobočky vo Varšave
Zmena názvu spoločnosti z Etimark na Etisoft

aloženie spoločnosti Etisoft Krakov
Spustenie predaja termotransferových pások spoločnosti SONY

Nákup stroja na rezanie termotransferových pások
Implementácia systému riadenia kvality v súlade s PN-EN ISO 9001

Založenie spoločnosti Etisoft v Českej republike
Spustenie výroby termotransferových stúh IIMAK

Transformácia spoločnosti na spoločnosť Etisoft Ltd.
Založenie spoločnosti Etisoft c Nemecku
Rozšírenie systému riadenia kvality podľa PN-EN ISO 9001 na výrobu etikiet
Nové sídlo na ulici Szara 21

Rozšírenie sortimentu strojov, zvýšenie výrobnej kapacity, nové stroje pre digitálnu tlač a laserové rezanie, zvýšenie ponúkaných produktov
Založenie pobočky na Ukrajine

Založenie spoločnosti Etisoft Slovensko

Implementácia systému manažérstva kvality v súlade s normou ISO 14001: 2004

Implementácia systému manažérstva kvality v súlade s normou ISO 14001: 2004
Založenie ďalšej pobočky v Dánsku (Etisoft Nordic)
Nový výrobný závod a vysoký sklad v Gliwiciach na ulici Sowińskiego

Založenie spoločnosti Etisoft Packaging Systems - spoločnosti vyrábajúcej vlnité kartóny

Založenie poľsko-americkej spoločnosti MacArthur-Etisoft, ktorá konsoliduje dodávky v regiónoch EMEA a Severnej Ameriky.
Implementácia nového ERP systému podporujúceho riadenie spoločnosti
Zavedenie programu Občiansky spotrebný materiál v regióne EMEA
Založenie spoločnosti Loxee
Založenie spoločnosti Etisoft Smart Solutions
Bol otvorený nový sklad v parku Segro Tulipan v Gliwiciach

Recertifikácia IQMS v súlade s ISO 9001: 2015 a ISO 14001: 2015
Získanie certifikátu IATF 16949: 2016
Založenie spoločnosti Etisoft Maďarsko

Ohlásenie stratégie značky Etisoft v kombinácii s rebrandingom

Uvedenie inovatívnych samolepiacich masiek a ochranných štítov na trh
Spustenie internetového obchodu

Implementácia prvého vozidla AGV a systému videnia vo výrobe

Spustenie projektu SALMA (Automatická logistika, skladový a notifikačný systém) v centrálnom sklade Etisoft v
Diamond Business Parku.
AGV/AMR intralogistické systémy ocenené v súťaži „Inovatívny produkt pre logistiku, dopravu a výrobu 2020.

Získanie bronzovej medaily EcoVadis
Spustenie výrobnej linky na RFID etikety

Otvorenie centrálneho skladu Etisoft v Diamond Business Parku

Nielen podnikanie

CSR

Aby sme mohli fungovať transparentne a v súlade s vnútroštátnymi právnymi predpismi, pristúpili sme k programu zavedenému organizáciou Global Compact OSN – najväčšej svetovej iniciatívy v oblasti zodpovednosti spoločností a trvalo udržateľného rozvoja. Preto sme sa zaviazali rešpektovať základné zásady ľudských práv, pracovných práv, životného prostredia a boja proti korupcii. Našou prioritou je poskytnúť zamestnancom optimálne pracovné podmienky a rešpektovať ľudské práva a rovnosť. Uvedomujeme si svoju zodpovednosť za vplyv podnikateľských aktivít na životné prostredie, a preto sa roky zameriavame na používanie ekologických technológií.

Sociálna aktivita

Podporujeme množstvo projektov spojených s rozvojom kultúry, umenia a vzdelávania mladých a talentovaných ľudí. Zapájame sa do charity zameranej na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú. Tieto akcie sú vykonávané pod záštitou našej spoločnosti a sú organizované individuálne našimi zamestnancami. Roky sa spájame v akcii „Noble Package“. Dotujeme športové aktivity pre deti a mládež. Aktívne podporujeme športové, plachtárske a kiteboardingové tímy.

Ekológia

Zodpovedne a vedome formujeme vzťah medzi podnikaním a záujmom o životné prostredie. Vykonávame výskum, analyzujeme ich vplyv na životné prostredie a vykonávame úlohy na jeho ochranu. Zlepšujeme kvalifikáciu pracovníkov a ich informovanosť v súvislosti s minimalizáciou negatívnych vplyvov na životné prostredie.
Podporujeme tiež zodpovednú ťažbu dreva používaním papiera s certifikáciou FSC na výrobu štítkov. To znamená, že nebol vyrobený na úkor lesa, zvierat, rastlín alebo ľudí, ktorých existencia od nich závisí. Celosvetovo rozpoznateľné logo FSC sprevádza náš slogan, ktorý je nám mimoriadne blízky: „Starajme sa o lesy. Požiadajte o výrobky certifikované FSC v našej ponuke. “

Ľudia s vášňou

Zamestnanci Etisoftu sú ľudia s vášňami a záujmami, ktoré rozvíjajú vo svojom voľnom čase. V našej spoločnosti sú zanietení športovci, cyklisti, beh a horolezectvo, námorníci, surferi a bluesoví hudobníci. Etisoft ich podporuje pri dosahovaní ich cieľov tým, že vytvára vlastné futbalové tímy, tímy pre bicykle, beh, lyžovanie a kitesurfing. Pracujeme s ľuďmi otvorenými novým myšlienkam, ktorí si vážia spoluprácu. Rešpektujeme ich vášne a záujmy, aby sme podporili ich implementáciu.

Tatiana

Ideálny voľný čas pre Tatianu je dobrá kniha a jazda na kajaku. Ideálne by bolo, keby sa dalo robiť oboje súčasne ? Tatiana miluje cesty, počas ktorých hľadá aj možnosti, ako sa venovať svojim obľúbeným športom, ako je rafting. Je milovníčkou mačiek. Tatiana pracuje v obchodnom oddelení (marketingová divízia) spoločnosti Etisoft.

Orsi

Hrá squash už mnoho rokov. Pred niekoľkými rokmi začala behať a súťažiť na bežeckých podujatiach. Má za sebou niekoľko polmaratónov. Z behu na asfalte prešla na trailový beh, teda kombináciu behu a turistiky na horských chodníkoch. Orsi je generálnym riaditeľom v našej pobočke Etisoft Hungary.

Joanna

Spoluzakladateľ a spevák skupiny Around the Blues. Účinkovala už okrem iného aj na Rawa Blues a Olsztyn Blues Nights. Podieľa sa na hodnotných hudobných projektoch. Ázia je víťazom v kategórii Spevák blues v ankete BLUES TOP 2010 štvrťročného časopisu Twój Blues. Joanna pracuje v oddelení technológie.

Dawid

A founder of the Etisoft Fishing Team. He practices sport spinning fishing using a sonar, that is a specially made fishing rod, while fishing. He catches predatory fish only. He has been fishing since childhood and can be found at the most important competitions. Dawid is a production employee at ITS, a daughter company of Etisoft.

Anna

Anna is in her element when she cycles, rollerblades and does other activities. She loves freedom of travelling and she doesn’t like beaten paths and daily plans. She appreciates contact with nature untouched by the human hand. He has cycled through Lithuania, Latvia, and Estonia, and completed a 3-month-long expedition, on two wheels as well, from Georgia to the Pamirs. Ania works in the Sales Department.

Marcin

Builds up his fitness during spontaneous bike trips. It could be a trip to Wrocław for a kebab. ? As he says, “I just get on the bike and go.” In 2018, he took part in the Wisła 1200 Bicycle Marathon. To cover the distance from the spring of the Vistula to its estuary in Gdańsk, he needed 150 hours and 23 minutes, including breaks for a short nap. Marcin works in the Production Department.

Adam

Come rain or shine, he always walks to work. He enjoys using Nordic walking poles at the weekends. Covering the distance of even 60 km a day is not a problem for him. Adam from the Service Department has completed the longest mountain trail in Poland, that is the Main Beskid Trail which is about 517 km long.

Sławek

The head of the Logistics and Supplies Department spends his holidays cycling. He travelled this way on the following routes: Germany - Austria - Verona - Switzerland; Georgia; Norway, including the Arctic Circle.

Mariusz

Has covered several thousand kilometres hitch-hiking. In this way he got to the Baltic Sea and to the festival in Jarocin. However, the expeditions in the middle of nowhere are the most impressive: Mariusz has almost travelled the length and breadth of Armenia, Georgia, the Nagorno-Karabakh Republic, Iran, Ecuador, and Colombia. His dream? To see with his own eyes giant sequoias which grow, among others, in California. At Etisoft, Mariusz works in the Production Department.

Olek

Plays the guitar and he is interested in rock music and handball. Together with a group of friends he set himself the goal of cycling along the Green Velo, i.e., the 2,000 km long East of Poland Cycling Trail. They plan to achieve this goal within 5 years, each year devoting 6 days to the expedition. After two years, the team is at the halfway point. Olek is the head of the Product Development Department at Etisoft.

Marcin

He is the libero in the Odra Racibórz volleyball team. He has been training volleyball, with a break since his school days. Together with his team he has won, among other things, the gold medal at the International Volleyball Tournament in Brno in the Czech Republic, the first place at the National Deaf Old Boys Volleyball Tournament for 35 years in Szczecin, and the second place at the National Cup Tournament in Racibórz. Marcin works in the Production Department.

Dariusz

A founder of the Etisoft Bike Team, he divides his passion for sport between cycling and running. He genuinely enjoys extreme challenges: orienteering events, competition in mud or... a 24-hour run up the stairs at the Marriott hotel. He discovers the beauty of Silesia from the saddle of a bike. At Etisoft, he works at Marketing Department as a product manager, and he is responsible for automatic identification solutions

Ada

An originator and good spirit of the Etisoft campaign called ‘A warm blanket on a winter night.’ Thanks to her involvement and persuasion, since 2015, Silesian shelters for stray animals have received each year several hundred kilograms of food and accessories needed in such facilities. She is an owner of a beloved female dog, Mafi, adopted from a shelter. At Etisoft, Ada works in the Production Department.

Przemysław

A professional graphic designer / technologist. Privately a bluesman, guitarist and co-founder of Black Amber and Around The Blues bands. He has performer at major blues festivals in Poland. He works in Technology Department.

Adam

One of the founders of the Etisoft Running Team, has three half-marathons to his credit. A fan of running, photography and wandering around the most beautiful parts of the United States. He works in Etisoft as the shift manager in the Production Department.

Dorota

As a member of “MIG” the Deaf Sports Association she practices curling, also called the chess on ice. She successfully trains basketball and volleyball. In Etisoft works in the Logistic Department.

Joanna

Professionally a graphic designer in the Marketing Department. Privately the extreme water sport enthsiast, a member of Etisoft Kite Team.

Krzysztof

He works in the sales department of Etisoft Kraków, and in free time he plays the clarinet in the LajkFolk band.

Karolina

Volcanic energy and good humor, loves Nordic Walking. Her success is to conquer, with her poles, the half-marathon route. In Etisoft in Invoicing Department.

Krzysztof

Professionally product manager, employee of R&D department. Privately he is a powerhouse – enthusiast of rock climbing, mountain climbing and cycling.

Ola

Works in the Sales Department - Automotive. She's always smiling, full of energy, and solves all difficult tasks. She spends her free time in an active way; cycling, sailing, and kitesurfing are her passions.

Dodávatelia

Pri dodávkach surovín a zariadení spolupracujeme s najväčšími svetovými výrobcami. Výsledkom je, že sme schopní zaručiť bezpečnosť dodávok a trvalo vysokú kvalitu dodávaných produktov. Naši špecialisti zároveň testujú najnovší hardvér a hľadajú inovatívne technológie, aby splnili všetky požiadavky našich zákazníkov.

Odberatelia

Našimi zákazníkmi sú vedúce spoločnosti na trhu z takých odvetví, ako sú automobilový priemysel, elektronika, domáce spotrebiče, potraviny, chemický priemysel, farmaceutický priemysel, FMCG a mnoho ďalších. V súčasnej dobe existuje viac ako 1 800 aktívnych zákazníkov v systematicky rastúcej základni, ktorú rozširujú zástupcovia iných odvetví. Motivuje nás to k neustálemu rozširovaniu portfólia produktov a k hľadaniu nových riešení. Zákazníkom, ktorí majú svoje ústredie po celom svete, dodávame tovar a výrobky. Našimi zákazníkmi sú multiodvetvové korporácie, ktorým slúžime podľa zavedených obchodných a logistických riešení prispôsobených ich špecifikám.
Back to top