Produkty

Aplikácia

obszar-warehouseobszar-manufakturingobszar-shippingobszar-office

Tlačiarne etikiet

Tlačiarne etikiet - termotransferové a termotransferové tlačiarne sú v dnešnej dobe najobľúbenejším zariadením na tlač etikiet a značenia v mnohých odvetviach. Technológia tlače spočíva v zahrievaní materiálu, ktorý sa pohybuje pod tlačovou hlavou: v prípade termálnych tlačiarní papier so špeciálnou fóliou, zatiaľ čo v termotransferových tlačiarňach je pás s farbivom, (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-manufakturingobszar-shippingobszar-warehouse

Mobilné dátové terminály

Mobilné dátové terminály používané na zber a spracovanie údajov počas implementácie procesov v oblastiach výroby, logistiky a v sklade. Dátové terminály sú zariadenia vybavené čítačkou kódov, klávesnicou, dotykovým displejom, batériou a krytom, ktorý zaisťuje správnu činnosť v náročných priemyselných podmienkach a v drsnom prostredí. Systém Android so špecializovaným softvérom umožňuje (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse

Čítačky kódov

Čítačky kódov - zariadenia určené na čítanie a kódovanie informácií napísaných vo forme čiarového kódu alebo 2D kódu. Dekódovanie hodnoty kódu prebieha procesom čítania lúča svetla vyžarovaného čítačkou odrazeného od kódu. V závislosti od použitého zdroja svetla je možné rozlíšiť laserové a LED čítačky. Pokiaľ ide o spôsob komunikácie s (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse

Priemyselné tablety

Priemyselné tablety sú moderné, odolné zariadenia určené na prevádzku v prostrediach s vysokou prašnosťou a tepelnými zmenami. Vybavené čítačkou čiarových kódov, RFID čítačkou, bezdrôtovou komunikáciou zefektívňujú prácu v skladoch, logistike a výrobnej oblasti. Používajú sa na zber údajov, sledovanie toku produktov, operácií pri prijme a na inventarizáciu tovaru. Odolné tablety vydržia (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-manufakturingobszar-shipping

Tlačiarne etikiet s verifikátorom

Tlačiarne etikiet s overovačom kódov sú zariadenia, ktoré automaticky kontrolujú správnosť kódov vytlačených na etiketách. Overovač čiarových kódov a 2D kódov je integrovaný do termotransferovej tlačiarne, vďaka čomu overuje a schvaľuje správnosť kódov už pri tlači etikiet. Údaje vytlačené na etikete sa kontrolujú, či sú v súlade s údajmi odoslanými (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-office

Farebné tlačiarne etikiet

Farebné tlačiarne etikiet - tlačiarne, ktoré tlačia atramentovou alebo laserovou technológiou, ktorá umožňuje tlač etikiet a značiek vo vysokom rozlíšení. Výhodou tlačiarní je ich prevádzka priamo z dostupných programov grafického návrhu bez toho, aby vznikli ďalšie zbytočné náklady na prípravu výroby. Farebné tlačiarne etikiet nachádzajú svoje uplatnenie v podnikoch, v (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-office

Tlačiarne kariet

Tlačiarne kariet - zariadenia používané na tlač a kódovanie identifikačných a prístupových kariet. Tlačiarne umožňujú tlač v celom rozsahu farieb pomocou technológie tepelnej sublimácie a monochromatického potlače v prípade technológie prenosu tepla. Najčastejšie ich používa administratívne oddelenie vo firmách a inštitúciách, kde je systém riadenia pracovného času, autorizácia prístupu pre (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-manufakturingobszar-shippingobszar-warehouse

Navíjače etikiet

Navíjače etikiet - univerzálne zariadenia, ktoré umožňujú prevíjať predtlačené etikety na kotúč ľubovoľného priemeru jadra a v určitom počte. Navíjače etikiet sú dokonalým riešením v oblasti výroby v takzvaných „tlačiarňach“, kde spolu s tlačiarňou etikiet vytvárajú jednoduchú technologickú linku. Umožňuje pripraviť etikety na kotúče požadované v ďalších fázach výroby. Takto (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-manufakturingobszar-officeobszar-shipping

Dávkovače etikiet

Dávkovače etikiet - zariadenia, ktoré odlepujú etikety z podkladového nosiča, aby ich prevádzkovateľ ľahšie zozbieral a uľahčilo manuálne nanášanie etikety na výrobok. Dávkovače etikiet (podávače) sú vybavené senzorom, ktorý zaručuje výdaj ďalšej etikety po zozbieraní predchádzajúcej. Aplikácia dávkovačov rýchlostí na výrobné linky zvyšuje proces ručného nanášania etikiet, aj keď je (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-manufakturingobszar-office

Ručné aplikátory etikiet

Ručné aplikátory etikiet - ľahko použiteľné zariadenia používané na aplikáciu predtlačených etikiet priamo na obal výrobku. Uľahčujú a urýchľujú proces nanášania štítkov balených v kotúčoch. V ponuke sú aplikátory Towa. (...)

Čítaj viac Požiadať
Back to top