Priemyselné tablety

Priemyselné tablety sú moderné, odolné zariadenia určené na prevádzku v prostrediach s vysokou prašnosťou a tepelnými zmenami. Vybavené čítačkou čiarových kódov, RFID čítačkou, bezdrôtovou komunikáciou zefektívňujú prácu v skladoch, logistike a výrobnej oblasti. Používajú sa na zber údajov, sledovanie toku produktov, operácií pri prijme a na inventarizáciu tovaru. Odolné tablety vydržia časté pády, sú odolné voči vode, prachu, špine, vibráciám a nárazom, ako aj extrémne vysokým a nízkym teplotám. Odolné puzdro chráni obrazovku, rohy a okraje zariadenia pred poškodením. Batéria s predĺženou životnosťou, dokovacie stanice, držiaky na ručné alebo vysokozdvižné vozíky a množstvo príslušenstva umožňujú prispôsobiť zariadenie vašim pracovným podmienkam. Priemyselné tablety, ktoré používajú Android alebo Windows, sa používajú jednoducho a intuitívne. Široká škála odolných tabletov Zebra vám umožňuje vybrať si správne zariadenie pre akékoľvek podmienky.

  • bezdrôtové pripojenie so všetkými bunkami organizácie
  • výmena papierovej dokumentácie
  • prístup k údajom kdekoľvek v spoločnosti
  • možnosť pracovať na diaľku aj v teréne
  • integrácia oddelení prostredníctvom video stretnutí

Aplikácia

obszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse
Dopyt

Tablety pre špeciálne úlohy

Tablety s vodotesným a prachotesným krytom, odolným voči extrémne nízkym teplotám, nárazom a vibráciám, boli navrhnuté na použitie v chladiarňach, výrobných halách a manipulačných prístavoch. Odolné priemyselné tablety vydržia pády, ktoré sú nevyhnutné pri každodennej práci. Dotykový displej, ktorý funguje aj keď sa namočí, môže ovládať operátor v rukavici. V závislosti od aplikácie sú zariadenia vybavené podľa potrieb a prispôsobené úlohám, ktoré budú vykonávať. Pre sklad, logistiku či výrobné oddelenie môže mať tablet zabudovaný snímač čiarových kódov a RFID čítačku. Vybrať si môžete tablety s operačným systémom Windows alebo Android.

tablet na produkcję

Tablety na podnikanie

Tablety sa čoraz častejšie využívajú vo všetkých oblastiach spoločnosti. Zariadenia na firemné účely sa od komerčných líšia najmä výdržou batérie, odolnosťou a bezporuchovou prevádzkou. Pre potreby administratívy, kvality a obchodného oddelenia sú ideálne odľahčené modely s vhodným portom, do ktorého možno v prípade potreby zapojiť čítačku kódov, klávesnicu alebo stojan na dokovaciu stanicu. Sú vybavené vysokorýchlostným procesorom a bezdrôtovým prenosom dát a umožňujú vám zostať v kontakte s informáciami a ľuďmi, ktorých potrebujete. Verzie priemyselných tabletov Zebra pre Windows aj Android poskytujú správny výpočtový výkon. Oba operačné systémy umožňujú extrémne rýchly chod aplikácie, ktorý je potrebný v teréne aj vo firemných priestoroch.

tablet dla biznesu

Zistite viac o tomto produkte:

Back to top