Produkty

Aplikácia

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse

etiLABEL-návrh etiket

etiLABEL – navrhovanie etikiet – softvér na navrhovanie etikiet a obsluhu tlačiarní etikiet. Umožňuje rýchlo a jednoducho pripraviť návrhy etikiet vrátane čiarových kódov a 2D kódov, grafické návrhy, dátumy, texty. Umožňuje automatické prideľovanie sériových čísel, obsluhu databáz a kódovanie štítkov s RFID tagmi. Použitie vstavaného jazyka tlačiarne umožňuje plnú kontrolu nad údajmi odosielanými (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-officeobszar-shippingobszar-warehouse

etiGHOST- správa tlače

etiGHOST - správa tlače - riešenie, ktoré podporuje integráciu IT systémov so zariadeniami na tlač alebo kódovanie etikiet. etiGHOST je služba opráv a údržby operačného systému obvykle nasadeného na serveri. Spravuje objednávky tlače, ktoré sú generované priamo zo systémov ERP alebo iných aplikácií. Úlohou riešenia je vyplniť návrh štítku údajmi (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-laboratoryobszar-manufakturingobszar-officeobszar-warehouse

APS – riadenie auditu

APS (Audit Process Support) je inovatívna aplikácia, ktorá automatizuje audity. Ide o jednoduchý, intuitívny nástroj, ktorý pomáha pri organizácii a optimalizácii procesov auditu, ako aj pri vytváraní harmonogramov, zhromažďovaní údajov a ich vykazovaní. Aplikácia APS je dostupná ako webová stránka, vďaka čomu je ľahko dostupná z počítača aj smartfónu. Jedna (...)

Čítaj viac Požiadať
Back to top