Produkty

Aplikácia

branża-agdbranża-automotivebranża-chemistryobszar-manufakturingobszar-warehouse

Živicové pásky

Živicové pásky - farbivo vyrobené prevažne zo živice s príslušnými prísadami. Ide o pásky, ktoré sa najčastejšie používajú v priemysle na tlač hodnotiacich štítkov, štítkov výrobkov a identifikačných štítkov - kde nákladový aspekt ustupuje požiadavkám na kvalitu a odolnosti voči označovaniu. Potlač vyrobená zo živicových pások sa vyznačuje vysokou odolnosťou (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-foodbranża-gardeningbranża-pharmacyobszar-shippingobszar-manufakturing

Voskovo -živicové pásky

Voskovo -živicové pásky - farbivo je zmesou vosku a živice. Pásky tohto typu sú určené na tlač na matné a pololesklé papierové etikety, používané tam, kde sa má potlač vyznačovať zvýšenou odolnosťou proti oderu. Používajú sa predovšetkým v oblastiach logistiky a skladu, kde v dôsledku tam prebiehajúcich procesov môže dôjsť (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-detalbranża-foodbranża-logisticsobszar-officeobszar-shipping

Voskové pásky

Voskové pásky - farbivo vyrobené na báze vosku, niekedy obsahuje malú prímes živice. Voskové pásky sa používajú hlavne na tlač matných a pololesklých papierových etikiet. Potlač sa vyznačuje nízkou odolnosťou proti oderu - preto sú určené na tlač krátkodobých značiek. Používajú sa predovšetkým tam, kde je prioritou cena, t. j. (...)

Čítaj viac Požiadať
Back to top