Produkty

Aplikácia

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-electronics

Obojstranné montážne pásky a výseky

Obojstranné montážne pásky a výseky sú lepiace materiály, ktoré sa bežne používajú v rôznych odvetviach priemyslu na rýchle a trvalé upevnenie prvkov. Vyskytujú sa vo forme lepiacej fólie, tenkých a hrubých obojstranných penových pások a akrylových pások. Sú skvelou alternatívou k iným technológiám upevnenia, ako sú skrutky, nity a lepidlá. (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-electronicsbranża-logistics

Samolepiace fixačné pásky a výseky

Samolepiace fixačné pásky a výseky - je to skupina materiálov širokého spektra aplikácií. Sú vyrobené z rôznych materiálov a majú vlastnosti charakteristické pre dané riešenie. Sú určené na trvalé a dočasné upevnenie prvkov výrobku. Používajú sa na tesnenie alebo vystužovanie obalov. Výseky vyrobené z upevňovacích pások je možné použiť na (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-automotivebranża-constructionsbranża-electronics

Izolátory

Izolátory - výseky vyrobené z materiálov s dielektrickými vlastnosťami, ktoré sa používajú na oddelenie prvkov zariadení pri vytváraní elektrickej a tepelnej bariéry. Rozptýlia elektrické náboje. Ich úlohou je chrániť zariadenia pred poškodením a chrániť jeho používateľov. V závislosti od požiadaviek môžu byť vyrobené z rôznych materiálov vo forme samolepiacich alebo (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-automotivebranża-electronics

Vodivé a tieniace pásky a výseky

Vodivé a tieniace pásky a výseky - sú to prvky vyrobené z elektricky vodivých samolepiacich materiálov určených na tienenie a uzemnenie elektrických a elektronických zariadení. Ich úlohou je vybiť elektrostatické náboje a eliminovať elektromagnetické pole a rušenie EMI. Vodivé a tieniace pásky a výseky sú najčastejšie vyrobené z hliníka a (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Bezpečnostné pásky počas prepravy

Bezpečnostné pásky počas prepravy - slúžia na dočasné pripevnenie pohyblivých častí výrobku, aby sa zabránilo ich poškodeniu počas prepravy a počas logistických procesov. Najdôležitejšou funkciou zaistenia a páskovania pások je stabilizácia oddelene prepravovaných prvkov, čo umožňuje vyhnúť sa stratám a komplikovaným procesom reklamácie. Použité pásky sú odolné voči rozťahovaniu a (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-automotivebranża-electronicsbranża-constructions

Fólie a výseky na ochranu povrchu

Fólie a výseky na ochranu povrchu - to sú prvky najčastejšie vyrobené z priehľadných samolepiacich fólií. V závislosti od vlastností použitého lepidla môžu byť použité na dočasnú aj trvalú ochranu povrchu výrobkov pred nečistotami, poškriabaním alebo poškodením. Dočasná ochrana sa zvyčajne obmedzuje na ochranu jemných a lesklých povrchov počas montáže, (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-automotivebranża-electronics

Maskovacie pásky a výseky

Maskovacie pásky a výseky - to sú materiály používané na ochranu prvkov vystavených mechanickému poškodeniu počas výrobných procesov. Použitie výsekov a maskovacích pások v procese lakovania zaručuje dokonalé orezané okraje farby. Po odstránení nezanechávajú na povrchu žiadne stopy. Vyrezané prvky sa používajú na maskovanie a ochranu otvorov v krytoch a (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-automotive

Tesniace a tlmiace pásky a výseky

Tesniace a tlmiace pásky a výseky - sú všetky druhy prvkov z peny, plsti alebo polyuretánu, ktorých úlohou je chrániť zariadenie pred znečistením, prachom a vlhkosťou. Perfektné vlastnosti absorbujúce nárazy v rámci tlmenia vibrácií a redukcie hluku zvyšujú atraktivitu tohto druhu aplikácie v priemysle. Funkčnosť tesniacich a tlmiacich pások a (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-automotive

Reflexné pásky a výseky

Reflexné pásky a výseky - samolepiace pásky a výseky z reflexných fólií najvyššej kvality, ktorých moderná výrobná technológia zaisťuje vysokú úroveň odrazivosti aj pri veľkom pozorovacom uhle. Reflexné výseky sa používajú predovšetkým na označenie motorových vozidiel, aby sa zaistila bezpečnosť účastníkov cestnej premávky. V uzavretých priestoroch slúžia na označenie nebezpečných (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-automotivebranża-constructionsbranża-cosmetics

Priemyselný suchý zips

Priemyselný suchý zips vo forme samolepiacej pásky sa skladá z dvoch častí, ktoré je možné mnohokrát otvárať a zatvárať. Používa sa v mnohých priemyselných odvetviach, kde je potreba pravidelnej demontáže lepených prvkov. Lepiaca vrstva zaisťuje perfektnú priľnavosť k lepeným povrchom, zatiaľ čo suchý zips alebo opätovne uzatvárateľné zipsy s hríbovitými (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

obszar-manufakturingobszar-warehouse

Samolepiace podlahové a výstražné pásky

Samolepiace podlahové a výstražné pásky-farebné samolepiace pásky, ktoré sa používajú v mnohých obchodných oblastiach na označovanie dopravných trás, rozlišovanie zón a oblastí. Zdravotné a bezpečnostné služby ich úspešne používajú na označovanie nebezpečných miest alebo núdzových východov. Parametre použitých materiálov umožňujú ich použitie v oblastiach výroby a skladovania, kde sú počas (...)

Čítaj viac Požiadať
Back to top