Produkty

Aplikácia

branża-agdbranża-electronics

Manuál

Používateľské príručky - zamerané na spotrebiteľov a používateľov produktov. Podľa platných ustanovení sú neoddeliteľnou súčasťou výrobku. Obsahujú základné informácie o použití, montáži a bezpečnostné informácie. Návod na použitie je často pripravený v mnohých jazykových verziách. Môžu byť vyrobené vo forme zošitých alebo lepených kníh alebo brožúr. (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-electronics

Záručné listy

Záručné listy a certifikáty - oficiálne dokumenty vydané výrobcom, ktoré obsahujú rozsah práv a povinností ručiteľa (napr. Výrobcu zariadenia) voči kupujúcemu. Obsahujú informácie o podmienkach opravy, výmeny a vrátenia tovaru alebo o záruke iných služieb. V mnohých prípadoch obsahujú zoznam autorizovaných servisných miest. (...)

Čítaj viac Požiadať

Aplikácia

branża-agdbranża-electronics

Letáky

Informačné letáky - tlačené listy papiera, ktoré obsahujú informácie dôležité pre používateľov produktu. Môžu zahŕňať marketingové informácie, informácie týkajúce sa použitia výrobku montážnych šablón, napr. vŕtanie montážnych otvorov. Potlač vo forme grafického návrhu, textov a piktogramov niekedy obsahuje výstražné značky. (...)

Čítaj viac Požiadať
Back to top