Priemyselné tlačiarne etikiet – novinky od TSC

11 May 2021

TSC Auto ID je jedným z najväčších výrobcov tlačiarní štítkov na svete. Až 5 miliónov tlačiarní štítkov tejto taiwanskej spoločnosti založenej v roku 1991 už bolo predaných zákazníkom. Znalosti, skúsenosti a angažovanosť v každom produkte poskytujú základ pre vytváranie spoľahlivých a inovatívnych zariadení.

Široké portfólio TSC zahŕňa stolové, mobilné, polopriemyselné a farebné atramentové tlačiarne. Všetky produkty sa vyznačujú užívateľsky príjemným dizajnom, stabilnou prevádzkou a vysokou životnosťou. Možnosti konfigurácie znamenajú, že aj najnáročnejší používatelia nájdu produkt, ktorý splní ich očakávania.

Priemyselné stolové tlačiarne – ktorú si vybrať?

V roku 2021 spoločnosť TSC vykonala doteraz najväčšiu aktualizáciu svojich najobľúbenejších priemyselných tlačiarní. Medzi vylepšenia patrí vylepšená bezdrôtová komunikácia, zvýšená kompatibilita s populárnym softvérom na vzdialenú správu tlačiarne SOTI Connect a monitorovanie tlačovej hlavy v reálnom čase na zistenie zlyhania skôr, ako spôsobí poškodenie tlače.

drukarki do etykiet przemysłowych, drukarki etykiet, druk kodów kreskowych

TSC PEX-1001

Tlačové moduly série PEX-1001 sú pokročilé zariadenia pre nepretržitú prevádzku v produkčnom prostredí. Robustná tlakovo liata štruktúra bola navrhnutá v populárnom formáte na trhu, ktorý umožňuje integráciu s takmer všetkými dostupnými typmi automatických aplikátorov etikiet. Maximálna rýchlosť tlače sa rovná až 18” za sekundu (457 mm/s) . Vďaka vysoko presnému umiestneniu štítkov dokáže tlačiť na najmenší štítok s výškou iba 5 mm. Ponúka širokú škálu možných pripojení, vrátane USB, paralelného, ​​sériového, Ethernetu, GPIO, USB hostiteľa a voliteľného Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac s kombinovaným modulom Bluetooth 4.2.

Vzdialená správa tlačiarne – plná kontrola a eliminácia prestojov

SOTI Connect a TSC Console umožňujú vzdialenú správu tlačiarní v spoločnosti, aby ste si zachovali plnú kontrolu nad zariadením, spravovali viacero tlačových úloh, znížili náklady na údržbu a predovšetkým sa vyhli prestojom kriticky dôležitých zariadení.

TSC Sense Care automaticky skenuje a deteguje nesprávne body tlačovej hlavy počas procesu tlače a obsluhuje horné a dolné snímače rozostupu štítkov pre ich jednoduché prepínanie.

drukarki do etykiet przemysłowych, drukarki etykiet, druk kodów kreskowych

TSC MX241P

Séria TSC MX241P je plne priemyselná tlačiareň s mimoriadne presným tlačovým mechanizmom. Držiak kotúča etikiet s odvíjacím motorom a dvojitým prítlakom materiálu zaisťujú opakovateľnú tlač na etikety s minimálnou dĺžkou 3 mm. Dostupné tlačové hlavy: 200 dpi, 300 dpi a 600 dpi.

Rovnako ako v prípade série PEX-1001 je možné tlačiarne MX241P spravovať cez SOTI Connect a TSC Console. TSC Sense Care pre automatické skenovanie tlačovej hlavy.

drukarki do etykiet przemysłowych, drukarki etykiet, druk kodów kreskowych

TSC MH series

Modernizácia vozového parku tlačových zariadení

Séria MH je jednou z hlavných, a preto najobľúbenejších rodín tlačiarní TSC, ktoré ponúkajú širokú škálu možností konfigurácie. Šírka tlače 4” alebo 6”, tlačová hlava s rozlíšením 200 dpi, 300 dpi alebo 600 dpi. Príslušenstvo, ktoré obsahuje odlupovač (dávkovač etikiet) s vnútorným navíjačom fólie, až 5 rôznych rezačiek (vrátane rezačky textilu) a vnútorný navíjač etikiet (celá rolka s priemerom 8”). Voliteľné bezdrôtové rozhrania Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac s kombinovaným modulom Bluetooth 4.2 uľahčujú spustenie zariadení v existujúcom cieľovom prostredí používateľa.

Séria MH bola vybavená aj možnosťou integrácie so SOTI Connect a TSC Console. Pre automatické skenovanie tlačovej hlavy je k dispozícii TSC Sense Care.

Nové modely tlačiarní TSC sú ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí majú záujem o modernizáciu svojej flotily tlačových zariadení. Poskytujú úplne novú sadu pokročilých funkcií na kontrolu a správu tlače.

Sme autorizovaný záručný a pozáručný servis pre tlačiarne TSC.

Ak máte záujem, kontaktujte nás!

Dopyt

Podobné články

Back to top