Termotransferová tlačiareň Citizen CLS700III/703III 3. generácie. Úspešná transformácia známeho zariadenia

18 Jun 2024

Citizen, známy výrobca tlačiarní, sa po pomerne dlhom čase rozhodol osviežiť svoj mimoriadne úspešný rad priemyselných tlačiarní CLS700III/703III. Ide už o tretiu generáciu tohto modelu. Zatiaľ čo medzi prvou a druhou generáciou nebol viditeľný rozdiel, výhody termotransferovej tlačiarne tretej generácie sú viditeľné voľným okom.

termotransferová tlačiareň Citizen CLS700III/703III

Termotransferová tlačiareň s priateľským rozhraním a Ethernetom

Prvým celkom výrazným aspektom je intuitívny a užívateľsky prívetivý farebný dotykový displej. Rôzne časti nastavenia sú rozdelené do farebných dlaždíc, ktoré pri dlhšom používaní pomôžu nájsť tú, ktorú hľadáte. Zoznam vašich obľúbených nastavení je na prednej strane dotykového panela. To výrazne uľahčuje prácu, pretože nemusíte prechádzať dlaždicami, aby ste sa dostali k nastaveniam, ako je napríklad intenzita tmavosti tlače. Stačí v nastaveniach raz zaškrtnúť hviezdičku pri tejto funkcii a automaticky sa stane vašou obľúbenou voľbou viditeľnou v skratke hneď na začiatku.

Je lepšie mať tlačiareň s vyšším rozlíšením?

Pokiaľ ide o ďalší dôležitý aspekt, ktorý odlišuje túto generáciu tlačiarní, je vstavaná karta Ethernet. Predchádzajúce dve generácie ním neboli. Vďaka tomu je Citizen CLS700III/703III konkurencieschopný na trhu termotransferových tlačiarní .

Občan CLS700III/703III

Výhody tlačiarne Citizen CLS700III/703III

Občan CLS700III/703III so štítkami
  • Rýchlosť tlače cca 250 mm za sekundu
  • Vysoká kvalita tlače
  • Robustné kovové puzdro
  • Jednoduchá obsluha a výmena médií
  • Je možné nainštalovať ďalšie príslušenstvo
  • Podporuje široké médiá až do 118 mm.

Stručne povedané, tlačiareň Citizen CL-S700III/703III 3. generácie je termotransferová tlačiareň navrhnutá s ohľadom na efektivitu a spoľahlivosť. Rýchla tlač, robustný dizajn, jednoduché použitie a všestrannosť z neho robia perfektnú voľbu. Tlačiareň funguje dobre v akomkoľvek prostredí a za všetkých podmienok. Dokonale sa hodí na intenzívne používanie a zároveň sa ľahko ovláda.

Máte záujem? Kontaktuj nás!

Kategória

Podobné články

Back to top