Platinový partner a autorizovaný servis tlačiarní Honeywell v jednom!

8 Jul 2024

Honeywell Platinum Partner – to je prestížny titul, ktorým sa môžeme už pár dní pochváliť! Toto nie je koniec dobrých správ – Etisoft oficiálne získal aj titul autorizovaného servisného strediska pre tlačiarne Honeywell ! Tento titul držíme ako jedna z mála spoločností v Poľsku.

Platinový partner spoločnosti Etisoft Honeywell

Spoločnosť Honeywell každoročne vykonáva oficiálnu kontrolu partnerov a monitoruje ich výkonnosť a odhodlanie spolupracovať. Platinum Performance Partners sú určení predajcovia, systémoví integrátori a poskytovatelia riešení, ktorí svojim zákazníkom ponúkajú odborné znalosti, pomoc pri výbere zariadení a poradenstvo v oblasti inovatívnych prispôsobených riešení, ako aj predpredajnú a popredajnú podporu. Medzi platinových partnerov patria aj rozsiahle odborné znalosti našich špecialistov na zariadenia Honeywell.

Etisoft už roky ponúka svojim zákazníkom nielen širokú škálu zariadení značky Honeywell, zaručujúcich výber tých najoptimálnejších riešení. Ponúkame aj odborné znalosti v oblasti technickej a servisnej podpory vyvinuté počas dlhoročnej spolupráce so spoločnosťou Honeywell. Našou devízou je aj neustála pripravenosť ju rozširovať. Status Platinum Partner spoločnosti Honeywell sa premieta aj do atraktívnych podmienok spolupráce s našimi zákazníkmi.

Autorizované servisné stredisko tlačiarní Honeywell

Ako autorizovaný poskytovateľ servisu Honeywell poskytujeme zákazníkom záručné a pozáručné opravy a kontroly.

Sme radi, že spoločnosť Honeywell ocenila naše aktivity. Umožňuje nám to vybudovať si konkurenčnú výhodu na trhu v prospech našich zákazníkov ,“ zdôrazňuje Arkadiusz Krużycki, produktový manažér spoločnosti Etisoft.

Pozrite si našu ponuku služieb!

Pri tejto príležitosti by sme vám chceli pripomenúť, že v spolupráci so spoločnosťou Honeywell stále prebieha kampaň na výmenu starých zariadení na tlač etikiet za nové tlačiarne tejto značky, v ktorej môžete získať až 50-percentnú zľavu!

Ak máte záujem o vyššie uvedenú akciu, potrebujete odbornú radu ohľadom zariadení Auto ID , servis a technickú podporu v rámci autorizovaného servisu tlačiarní Honeywell …..

Kontaktuj nás!

Podobné články

Back to top