Etisoft
Od etikiet po Priemysel 4.0

Etisoft _znamená viac

Dopyt
systemy wizyjne w przemyśle, system wizyjny, kamera wizyjna, systemy wizyjne kamery, systemy wizyjne w automatyce

Etikety a označenia

Samolepiace etikety

Dopyt

RFID systém

Tlačiarne a čítačky štítkov RFID

Dopyt

Funkčné prvky

Obojstranné montážne pásky a výseky

Dopyt

Predné a ovládacie panely

Predné, ovládacie a membránové panely

Dopyt

Vision systém

Automatizované systémy kontroly kvality

Dopyt

AGV/AMR systém

Intralogistické systémy

Dopyt

Aplikácie

Oddelenie kvality

Hlavnou úlohou oddelení kvality vo výrobnej spoločnosti je kontrolovať výrobok v rôznych fázach jeho výroby. Naša ponuka obsahuje hotové riešenia, ktoré zvyšujú efektivitu a znižujú náklady na kontrolu kvality, šetria pracovný čas audítorov a značky kvality. Pozrite sa, ako fungujú moderné systémy na kontrolu videnia a audítorské aplikácie.

Zobraziť produkty

Sklad a logistika

Moderný a efektívne fungujúci sklad a firemná logistika sú založené na automatizácii procesov, ich správnej vizualizácii a správnej identifikácii produktov a plochy. Vyhradené produkty pre logistickú a skladovú oblasť sú okrem iného nasledovné: etikety kompatibilné s GS1, zariadenia AutoID, systémy AGV, synoptické panely a označovanie RFID.

Zobraziť produkty
magazyn logistyka etisoft magazyn automatyczny regały magazynowe

Laboratórium a výskum a vývoj

Laboratórne značenie, ktoré používa čiarové kódy alebo 2D kódy, umožňuje rýchlo identifikovať vzorky pripravené na výskum a testy. Navrhované riešenie etiCALLS vybavuje laboratóriá a oddelenia výskumu a vývoja kompletnou sadou produktov a nástrojov na označovanie testovaného materiálu, laboratórneho vybavenia, agentov a dokumentov.

Zobraziť produkty

Kancelária a administratíva

Správna organizácia práce úradov a administratívy zjednodušuje postupy a zvyšuje efektivitu práce. Štandardizuje a skracuje procesy, šetrí čas, uľahčuje komunikáciu a vizualizuje platné pracovisko a predpisy. Etikety, tlačiarne a čítačky podporujú ľudí vo firmách, ktoré sú zodpovedné za administratívu, inventarizáciu a správu dlhodobého majetku, archívy alebo za zdravie a bezpečnosť.

Zobraziť produkty

Výroba

Špeciálne vybrané a testované riešenia určené pre oddelenia výroby a údržby, ktoré zlepšia riadenie procesov v podniku a zvýšia účinnosť vykonaných činností. V našej ponuke nájdete okrem iného: označovanie, štítky RFID, zariadenia AutoID, intralogistické systémy, IT riešenia a systémy automatickej kontroly kvality.

Zobraziť produkty
production

Produkty

Etikety a označenia
RFID etikety a označenia
Funkčné prvky
Predné a ovládacie panely
Teplom prenosné pásky
Brožúry
Auto ID zariadenia
RFID systém
System na tlač a aplikáciu
Vision systém
AGV/AMR systém
Softvér

O nás

Od založenia našej spoločnosti v roku 1993 sa naša činnosť zameriava na potreby našich zákazníkov v oblasti označovania a automatickej identifikácie produktov.

Komplexné služby pre korporátnych klientov a dynamický rozvoj vytvorili našu pozíciu kvalifikovaného globálneho dodávateľa etikiet a funkčných prvkov pre mnohé odvetvia. Implementované modely služieb umožňujú prispôsobiť zásady spolupráce každému druhu zákazníkov, a to aj v rámci konsolidácie dodávok produktov do závodov zákazníkov umiestnených na mnohých miestach po celom svete. Meniaci sa trh a očakávania našich zákazníkov nám dali podnet na rozvoj a budovanie kompetencií súvisiacich s automatizáciou procesov. Úspešne rozširujeme našu ponuku o nové zariadenia Auto ID, systémy na aplikáciu štítkov, intralogistické systémy na báze AGV, systémy videnia a riešenia v rámci technológie RFID.

Dozvedieť sa viac

POSLEDNÉ

Vidieť všetko

ČLÁNKY

Etisoft ocenený spoločnosťou 3M

5 Sep 2023

Spoločnosť 3M , ktorá je naším dlhoročným dodávateľom samolepiacich materiálov a obchodným partnerom, oslávila 30. výročie v Poľsku a strednej a východnej Európe. Počas slávnostného gala vo Varšave sa zástupcovia spoločnosti stretli so svojimi […]

Przeczytaj
Back to top