FSC labels

Výrobca štítkov s certifikátom FSC. Pozitívny kontrolný audit, oslava ‘FSC Forest Week’ v Etisofte!

27 Oct 2023

Etisoft sa opäť zapojil do kampane ‘FSC® Forest Week’. Témou tohtoročnej kampane bola „Dôverujte sile lesa“. Ako spoločnosť sme hrdí na to, že pomáhame chrániť lesy a všetky organizmy, ktoré poskytujú úkryt. Naša zodpovednosť a záujem o životné prostredie znamená, že môžeme vyrábať samolepiace štítky s certifikátom FSC . To znamená, že ako výrobca FSC certifikovaných etikiet používame na výrobu vybraného sortimentu suroviny z certifikovaných zdrojov.

Tohtoročný ‘FSC Forest Week’ sme v Etisofte oslávili zorganizovaním vedomostnej súťaže pre zamestnancov o FSC štandardoch a o tom, ako naša spoločnosť zabezpečuje kontinuitu spotrebiteľského reťazca. Ide o udržanie štandardov v týchto fázach: – les – výrobca – obchodník – výrobca – produkt.

Každoročne sa našej súťaže zúčastňuje stále viac zamestnancov, ktorí si uvedomujú, že aj oni môžu svojou každodennou voľbou prispieť k ochrane lesných zdrojov.

výrobca FSC štítkov

S hrdosťou tiež oznamujeme, že Etisoft ako výrobca FSC certifikovaných štítkov prešiel kontrolným auditom obnovujúcim jeho certifikát (číslo SGSCH-COC-070347; licenčné číslo: FSC-C151182 ).

Štítky s certifikátom FSC pre širokú škálu priemyselných odvetví. Prečítajte si o ponuke Etisoftu na domáce spotrebiče!

Za zmienku stojí, že v skupine Etisoft sa až päť výrobných závodov môže pochváliť certifikáciou s charakteristickým znakom zeleného stromu.

A teší nás, že čoraz viac zákazníkov žiada štítky s certifikátom FSC. „ Starajme sa o lesy. Opýtajte sa na FSC certifikáciu dostupnú v našej ponuke “.

Myslite na lesné zdroje, požiadajte o ponuku na štítky s certifikátom FSC!

Podobné články

Back to top