Etisoft sa stal dodávateľom tovární spoločnosti Autoliv!

19 May 2021

Etisoft sa stal dodávateľom výrobných závodov spoločnosti Autoliv, svetového lídra v oblasti navrhovania a výroby bezpečnostných systémov pre automobily! Dokončené audity s pozitívnymi výsledkami nám umožňujú začať spoluprácu s týmto medzinárodným koncernom. Sme radi, že ďalší zákazník oceňuje našu spoľahlivosť, profesionalitu a zmysel pre detail.

Autoliv má záujem o širokú ponuku etikiet vyrábaných spoločnosťou Etisoft. Naša spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie služieb viacodvetvovým spoločnostiam a medzi jej partnerov v automobilovom priemysle patrí viac ako 400 tovární po celom svete. Konsolidácia výroby a dodávok etikiet je jedným z ponúkaných podnikových riešení. Etisoft ich už realizuje pre ďalší z najväčších medzinárodných automobilových koncernov, a tak spolupracuje s 50 závodmi. Podľa poslania spoločnosti je bezpečná spolupráca so zákazníkmi a dodávateľmi základom dlhodobej, transparentnej spolupráce a komplexných služieb. To spôsobuje, že spoločnosť je vnímaná ako dôveryhodný dodávateľ.

Výhodou spoločnosti Etisoft v spolupráci s automobilovými spoločnosťami je navyše súlad s IATF 16949, medzinárodným štandardom systému riadenia kvality v automobilovom priemysle.


Autoliv vyvíja, vyrába a predáva ochranné systémy, ako sú airbagy, pásy a volanty. Príjemcami produktov spoločnosti Autoliv sú najväčší výrobcovia automobilov na svete so sídlom v 27 krajinách. Koncern má tri závody v Poľsku: v Oławe, kde sa vyrábajú airbagy, a v Jelcz Laskowice, ktorá sa zaoberá montážou bezpečnostných pásov.

Podobné články

Back to top