etykiety z certyfikatem fsc

Etikety certifikované FSC

9 Aug 2021

Charakteristickú značku v tvare stromu – FSC® (Forecast Stewardship Council) – možno vidieť na tisíckach výrobkov po celom svete. Je to značka informujúca o tom, že suroviny použité pri výrobe boli zozbierané zodpovedným spôsobom a rešpektujúc prírodné zdroje. Zodpovednosť a ohľaduplnosť k prírodnému prostrediu sa môže prejaviť aj počas výroby etikiet.

Etisoft, naše pobočky a spoločnosti v skupine Etisoft, sa môžu pochváliť certifikáciou FSC a splnením požiadaviek na riadenie podniku v súlade s týmto štandardom. To je teraz päť výrobných závodov. Etisoft a Graffiti, naša dcérska spoločnosť, nedávno úspešne prešli ročným kontrolným auditom a obnovili svoje certifikáty.

“V súlade s tým používame suroviny z certifikovaných zdrojov na výrobu vybraného sortimentu etikiet, kde je vrchná vrstva alebo vložka vyrobená z papiera.” Audity tiež potvrdili súlad so všetkými požiadavkami na údržbu kontrolného reťazca FSC (les – výrobca – obchodník – výrobca – výrobok), “zdôrazňuje Michał Mirkowski z oddelenia zabezpečenia kvality dodávateľov spoločnosti Etisoft.

Audítor, ktorý v tomto roku auditoval Etisoft na diaľku, vyzdvihol mimoriadne dobrú prípravu dokumentácie a efektivitu celého procesu FSC od objednania suroviny, cez činnosti preberania skladu, výrobu a nakoniec expedíciu k zákazníkovi. Stojí za zmienku, že audítor zdôraznil skutočnosť, že certifikáty ISO 9001, ISO 14001 alebo IATF 16949, ktoré Etisoft vlastní, vytvorili medzi zamestnancami dobré návyky. To nás povzbudzuje k ďalšiemu rozvoju, aby sme dosiahli stále lepšie postavenie v rýchlo sa meniacom podnikateľskom prostredí.

Radi by sme poďakovali každému zamestnancovi, ktorý každý deň prispel a stále prispieva aj malým prispením, aby to takto pokračovalo.

Sme tiež neskutočne radi, že sa stále viac zákazníkov pýta na štítky so symbolom zeleného stromu.

Tu nájdete čísla našich certifikátov. Môžu sa pochváliť certifikáciou FSC: Etisoft, Etisoft Warszawa, Etisoft Česká republika, Orion a Graffiti.

“Postarajme sa o lesy.” Opýtajte sa na FSC – certifikované, dostupné v našej ponuke. “

Dopyt

Podobné články

Back to top